4 Los(e)
4 Los(e)/Seite
Beukenhouten Thonet-stijl stoel, met onleesbare stempel op onderzijde, mogelijk Oostenrijk, circa 1920.
Los 809
a pair of clubfauteuil, Thonet
Stel zwarthouten clubfauteuils met zijde kussens, Thonet 80-er jaren, (gemerkt op onderkant kussen)
Los 821
set 0f 4 Thonet chairs
Serie van 4 beukenhouten armstoelen op verchroomde onderste, ontwerp Wulf Sneider voor Thonet, model S570, 90-er jaren
Los 861
Thonet chair
Thonet stoel met groene skai bekleding, midden 20e eeuw, etiket onderzijde. (Bekleding met schades).
4 Los(e)/Seite