Los 6986
Joan Miro (1893-1983)
Joan Miro (1893-1983) Zonder titel. Hierbij litho door Chagall litho, ongesign., 26 x 37 cm. en litho, ongesign., 35 x 25 cm. [2]
Los 6988
Joan Miro (1893-1983)
Joan Miro (1893-1983) Zonder titel litho, gesign. op de steen, 50 x 35 cm. [1]