7 Los(e)/Seite
antique Japanese vase in porcelain with a blue-white decor ||Antieke Japanse vaas in porselein met
antique Japanese vase in porcelain with a blue-white decor ||Antieke Japanse vaas in porselein met blauwwit decor - hoogte : 71 cm
Japanese vase in marked porcelain with an Imari decor with figures ||Japanse vaas in gemerkt
19th Cent. Japanese vase in porcelain ||Negentiende eeuwse Japanse vaas in porselein met een Imari-
19th Cent. Japanese vase in porcelain ||Negentiende eeuwse Japanse vaas in porselein met een Imari-decor met geisha's - hoogte : 72,5 cm
small "Child" and bigger "Geisha" sculpture in Japanese porcelain ||Lot (2) van een kleine en een
pair of 19th Cent. Japanese vases in porcelain with an Imari decor ||Paar negentiende eeuwse Japanse
antique Japanese incense burner in bronze ||antieke Japanse brûle parfum in brons met deksel
7 Los(e)/Seite