Auktion beendet
Gent-Mariakerke
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1 - 160)

  • (Lose: 161 - 468)

Besichtigungstermin(e)

  • 14:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 14:00 - 17:00 MESZ
  • 14:00 - 17:00 MESZ

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 27,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Ort der Versteigerung

Zandloperstraat 10 , Gent-Mariakerke, 9030, Belgium

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk 0032 9 224 14 40

Verfeinern Sie Ihre Suche

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Carpets & Rugs (11)
Filter entfernen
11 Los(e)

Sortieren nach:

  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 11 Los(e)
    /Seite

Ein Abonnement der Preisliste ist notwendig um Ergebnisse, von Auktionen die vor einem längeren Zeitraum als 10 Tagen stattgefunden haben, ansehen zu können. Klicken Sie hier für mehr Informationen

Chinese handknotted rug in wool || Chinees handgeknoopt tapijt met medaillontekening op een fond in beige tinten - 184 x 280 cm

finely knotted Persian Tabriz in wool and silk with a classic design || Fijngeknoopte Perzische Tabriz in wol en zijde met een klassieke Herati t...

handwoven "Aubusson" tapestry rug with a typical Napoleon III decor || Goed bewaard, handgeweven "Aubusson"- tapijt met een karakteristiek Napoleo...

twice signed Hereke praying rug in silk and gold thread || Dubbel gesigneerd Hereke-bidtapijtje in zijde op zijde met gouddraad en met een typisch...

handknotted Kars Kazak in wool on wool || Handgeknoopte Kars Kazak in wol op wol met typische tekening - 370 x 303 cm

handknotted runner in wool || Handgeknoopte loper in natuurlijke wol met naïeve motieven in kleur - 85 x 280 cm

two Persian dozar carpets amongst which an antique Afshar praying rug || Lot (2) van een Perzisch dozar-tapijt en een antieke Perzische Afshar met...

small Indian Mir rug and Persian Afshar carpet || Lot van een Indische Mir met typische tekening en een Perzische Afshar - 155 x 93 en 220 x 158...

Loading...Loading...
  • 11 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose