Gent

  • (Lose: 1-519)

  • (Lose: 520-1074)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 90400, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Sculpture (155)
155 Los(e)

  • 155 Los(e)

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)2 boucs de combat.Bronze, signed.2 boucs de combat.Brons, gesigneerd.15 x 38 x 15 cm ...[more]

Evariste JONCHERE (1892-1956)Bronze Refugiés,signed.Brons Refugiés, gesigneerd.H 40 cm ...[more]

Alabaster girl bust on marble baseAlbasten meisjesbuste op marmeren voetH 52.5 cm ...[more]

Terracotta Playing child with hand puppet, signedTerracotta Spelend kind met handpop, gesigneerdH 63 cm ...[more]

A collection of 3 bronzes and a marble ink setLot van 3 bronsjes en een marmeren inktstelH 17 - 18 - 23 cm & 23.5 x 9 x 13 cm ...[more]

Mathurin MOREAU (1822-1912)Art Bronze Allégorie de la Victoire, signed.Kunstbrons Allégorie de la Victoire, gesigneerd.H 71 cm ...[more]

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)Chien de chasse, bronze, signed.Jachthond, brons, gesigneerd.19 x 29 x 11 cm ...[more]

Vintage patinated stone sculpture of a deer cubVintage gepatineerde stenen sculptuur van een hertenjong54 x 46 x 20 cm ...[more]

Large decorated bronze decorative vaseGrote gedoreerde bronzen siervaas27 x 42 x 28 cm ...[more]

Pair bronze gold-plated pitchers decorated with puttiKoppel goudgedoreerde schenkkannen versierd met puttiH 55 cm ...[more]

Pair of bronze tazzas with snake motifs on black marble baseKoppel bronzen tazza's met slangenmotief op zwart marmeren voetH 25.5 cm ...[more]

Annette DefoortTerracotta sculpture with polychromy, signed.Terracotta sculptuur met polychromie, gesigneerd.H 45 cm ...[more]

Annette DefoortCeramic sculptures (3) monogrammed A D.Keramieken sculpuren (3) gemonogrammeerd A D.H 17 - 25 - 32 cm ...[more]

Domien INGELS (1881-1946)Mask in ceramics, marked.Keramieken masker, gemerkt.H 25.5 cm ...[more]

Pierre CHENET (XX-XXI)Bronze cubist bull, marked.Bronzen kubistische stier, gemerkt.11 x 22 x 8.5 cm ...[more]

Pierre CHENET (XX-XXI)Bronze cubist bull, marked.Bronzen kubistische stier, gemerkt.12 x 23 x 8.5 cm ...[more]

Pierre CHENET (XX-XXI)Bronze cubist bull, marked.Bronzen kubistische stier, gemerkt.27 x 40 x 17 cm ...[more]

Roger BRACKE (1913-1993)Bronze The fall of Icarus on a stone base.Brons De val van icarus op stenen voet.H 25 cm ...[more]

Mathurin MOREAU (1822-1912) (attrib.)Bronze Les vendanges, monogram.Brons Les vendanges, monogram.H 53 cm ...[more]

Jean Antoine HOUDON (1741-1828)Bronze La pudeur, signed Houdon.Brons La pudeur, getekend Houdon.H 68.5 cm ...[more]

François DUQUESNOY (after)Bronze Bust of a child on marble base, signed.Brons Buste van een kind op marmeren sokkel, gesigneerd.H 29 cm ...[more]

Eutrope BOURET (1833-1906)Bronze Roman youth, signed.Brons Romeinse jongeling, gesigneerd.H 48 cm ...[more]

Willy CEYSSENS (1929-2007)Sculpture in metal, signed.Sculptuur in metaal, gesigneerd.33.5 x 45 x 11cm ...[more]

A stone lion head and a metal jugLot met een stenen leeuwenkop en een metalen kruikH 33 - 52 cm ...[more]

3 cast iron garden vasesLot van 3 gietijzeren tuinvazenH 22 - 45 cm ...[more]

Pair of large cast iron garden vasesKoppel grote gietijzeren tuinvazenH 42.5 cm ...[more]

Large Madonna in neo-gothic styleGrote Madonna in neogotische stijlH 101 cm ...[more]

A collection of parchments with and without stamps 17th and 18th centuryLot perkamenten met en zonder stempels 17e en 18e eeuw ...[more]

Bronze Royal Ram BeninBronzen Koninklijke ram Benin42.5 x 38 x 12 cm Belgian private collection ...[more]

Large Birmese Mandalay Buddha - wood painted and decoratedGrote Birmese Mandalay Boeddha, beschilderd en gedecoreerd houtH 59.5 cm ...[more]

Lot of 2 gilded wooden BuddhasLot van 2 vergulde houten boeddha'sH 27 - 53.5 cm ...[more]

MAREK, Pop art work with fluo light, Mary MagdaleneMAREK, Popart werk met fluolicht, Maria Magdalena54 x 58 x 9 cm ...[more]

Pair of beautiful white marble cassolettes with bronze fittingsPaar prachtige wit marmeren cassoletten met bronsbeslagH 44.5 cm ...[more]

Achille LEYS (1873-1953)Bronze Pleureuses, brown patina, signedBrons Pleureuses, bruine patine, getekendH 19.5 cm ...[more]

Bronze of a sleeping girl on a sofa with fringes, signedBrons van een slapend meisje op zetel met franjes, getekend42 x 43 x 30 cm ...[more]

Antonio CANOVA (1757-1822) (after)Venus Italica, white marble, not signed.Venus Italica, wit marmer, niet gesigneerd.H 49 cm ...[more]

  • 155 Los(e)