Gent

  • (Lose: 1-519)

  • (Lose: 520-1074)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 90400, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Watercolours (20)
20 Los(e)

  • 20 Los(e)

René GUIETTE (1893-1976)Aquarel gesigneerd en gedateerd 7/06/1961.Watercolor signed and dated 7/06/1961.18.5 x 11 cm ...[more]

René GUIETTE (1893-1976)Watercolour, signed and dated 13/07/1961.Aquarel, gesigneerd en gedateerd 13/07/1961.18 x 12.5 cm ...[more]

Ferdinand SCHIRREN (1872-1944)Watercolor figures, signed.Aquarel Figuren, gesigneerd.25 x 33 cm ...[more]

Alfred OST (1884-1945)Watercolour, monogram and dated 13/8/1908.Aquarel, monogram en gedateerd 13/8/1908.80 x 105 cm ...[more]

Marc NEELS - Marc SLEEN (1922-2016)Watercolor Caricature, signed.Aquarel Karikatuur, gesigneerd.32 x 22 cm ...[more]

Frank LIEFOOGHE (1945)Watercolour, signed and dated '64.Aquarel, gesigneerd en gedateerd '64.22 x 30.5 cm ...[more]

Anton HEIJBOER (1924-2005)Watercolor Figures, signed.Aquarel Figuren, gesigneerd.66 x 59.5 cm ...[more]

Yves BRAYER (1907-1990)Watercolor Horses in the paddock, signed.Aquarel Paarden in de paddock, gesigneerd.39.5 x 53 cm ...[more]

Isidore OPSOMER (1878-1967)Watercolor Beach view, signed and dated '61.Aquarel Strandzicht, gesigneerd en gedateerd '61.34 x 49 cm ...[more]

Isidore VERHEYDEN (1846-1905)Watercolor Well, signed.Aquarel Waterput, gesigneerd.51 x 35.5 cm ...[more]

Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985)Watercolor 'The family in Knokke', signed.Aquarel 'De familie in Knokke', gesigneerd.27 x 35.5 cm ...[more]

Watercolor Birma 19/20th centuryAquarel Birma 19/20e eeuw41 x 28 cm ...[more]

Isaac Lazarus ISRAELS (1865-1934)Watercolor Lady with hat, signed.Aquarel Dame met hoed, gesigneerd.30 x 24 cm ...[more]

  • 20 Los(e)