Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Gent

  • (Lose: 1-478)

  • (Lose: 479-790)

  • (Lose: 791-1278)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Sporting Memorabilia & Equipment (10)
10 Los(e)

  • 10 Los(e)

Hippolyte François MOREAU (1832-1927)Bronze Girl with duck, signed.Brons Meisje met eend, getekend. ...[more]

Jules DE BRUYCKER (1870-1945)Etching De Rolweg Bruges, signed.Ets De Rolweg Brugge, getekend.28.5 x 34 cm ...[more]

Jules DE BRUYCKER (1870-1945)Ets Theater, titled and signedEts Théatre, getiteld en getekend.28 x 20.5 cm ...[more]

Jules DE BRUYCKER (1870-1945)Etching L'Homme au bonnet n°25/50, signed.Ets L'Homme au bonnet n°25/50, getekend.23 x 18.5 cm ...[more]

Wooden statue with original polychromy 18th century South EuropeanHouten beeld met originele polychromie 18e eeuw Zuid EuropeesH 48.5 cm ...[more]

  • 10 Los(e)