25 Los(e)/Seite
Raphael DE BUCK (1902-1986)
Raphael DE BUCK (1902-1986)Watercolour Courtisanes, signed.Aquarel Courtisanes, getekend.70 x 50 cm ...[more]
Louis CLESSE (1889-1961)
Rodolphe DE SAEGHER (1871-1941)
Rodolphe DE SAEGHER (1871-1941)Pastel Forest view, monogram.Pastel Boszicht, monogram.30 x 39.5 cm ...[more]
Gabriel Émile NICOLET (1856-1921)Watercolour Marine, signed.Aquarel Marine, getekend.33.5 x 50 cm ...[more]
Amédée Ernest LYNEN (1852-1938)
Eric BOONE (1938-2012)
Eric BOONE (1938-2012)
Eric BOONE (1938-2012)Watercolour Horse Mill at Bruges, signed.Aquarel Paardenmolen te Brugge, getekend.34 x 25 cm ...[more]
Albert DROESBEKE (1886-1929)
Domien INGELS (1881-1946)
Domien INGELS (1881-1946)Sanguin drawing Horses, signed and dated 1930.Sanguinetekening Paarden, getekend en gedateerd 1930.34 x 38 cm ...[more]
Edouard Jules Joseph HUBERTI (1818-1880)Watercolour Landscape with birds, signed.Aquarel Landschap met vogels, getekend.29 x 48 cm ...[more]
Louis APOL (1850-1936)
Guy VANDENBRANDEN (1926-2014)
Guy VANDENBRANDEN (1926-2014)Gouache on paper dated 1975, signed verso.Gouache op papier gedateerd 1975, gesigneerd verso.32.5 x 32.5 cm ...[more]
Guy VANDENBRANDEN (1926-2014)
Guy VANDENBRANDEN (1926-2014)Gouache Composition, signed verso.Gouache Compositie, getekend verso.70 x 49.5 cm ...[more]
Karel FRANSAERT (1948)
Karel FRANSAERT (1948)Watercolour Untitled, signed.Aquarel Zonder titel, getekend.47.5 x 62 cm ...[more]
Philippe HUART (1953)
René BARBAIX (1909-1966)
René BARBAIX (1909-1966)Watercolour on paper, signed and dated '48.Aquarel op papier, getekend en gedateerd '48.38 x 48.5 cm ...[more]
Suzanne VAN DAMME (1901-1986), lavis Jeune fille and Emmanuel DE MEULEMEESTER (XX), colour drawing U
Jozef MEES (1898-1987)
Stan VAN OFFEL (1885-1924)
Anton HEIJBOER (1924-2005)
Anton HEIJBOER (1924-2005)Colour drawing Mother and child, signed.Kleurtekening Moeder en kind, getekend.30 x 21.5 cm ...[more]
Antoine MORTIER (1908-1999)
Anton HEIJBOER (1924-2005)
Anton HEIJBOER (1924-2005)Colour drawing Chicken, signed.Kleurtekening Kip, getekend.30.5 x 21 cm ...[more]
Dan VAN SEVEREN (1927-2009)
Dan VAN SEVEREN (1927-2009)Ink/aquarelle on paper, signed verso.Inkt/aquarel op papier, getekend verso.34 x 24.5 cm ...[more]
Anton HEIJBOER (1924-2005)
Anton HEIJBOER (1924-2005)Watercolour Four women, signed.Aquarel Vier vrouwen, getekend.78 x 107.5 cm ...[more]
25 Los(e)/Seite