Special Section of Beatles and POP Memorabilia
Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Sprundel

  • (Lose: 1-397)

  • (Lose: 4000 - 4034)

  • (Lose: 1300 - 1657)

  • (Lose: 3000-3072)

  • (Lose: 800-889)

  • (Lose: 500-542)

  • (Lose: 1700-1860)

  • (Lose: 2200-2296)

  • 10:00 - 16:00 MESZ
  • 10:00 - 16:00 MESZ
  • 10:00 - 16:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 35,40%
USt. auf den Zuschlagspreis: 20,00%

Struikhei 37b, Sprundel , 4714VC, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)85 0703481

Schätzpreis

  • Sculpture (191)
191 Los(e)

  • 191 Los(e)

Een vide-poche met een bronzen harlekijn op een rood marmeren basement. Ca. 1900.

Een lot bevattende diverse zakhorloges waaronder zilver. (Allen voor onderdelen).

Een lot bevattende diverse bronzen beeldjes en een "Spaanse" kandelaar. 1900 en later.

Een koppel deels vergulde vazen met daarop allegorie‘n voorstellende zomer en winter. Ca. 1900.

Een tinnen sigarenbus, Indonesi‘, met sigaren en zilveren (3e gehalte) sigarensnijder.

Een lot bestaande uit diverse bronzen en messing voorwerpen waaronder een inktpot en een stel kandelaartjes. Ca. 1900 en later.

Een lot divers bronswerk waaronder Franjou - Hippolyte Moreau, en een erotische plaquette.

Een buste voorstellende een vorst uit het Duitse Keizerrijk (1871-1918). Ca. 1900.

Een lot betaande uit diverse gietijzeren objecten, allen met bladmotieven. Waaronder flessenbakken, kandelaren en een haardscherm.

Een lot bestaande uit (2) 19e-eeuwse flessen met diepe ziel. Zgn. "kattekoppen".

Een ZAMAK en messing pendule met daarop afgebeeld koning Arthur te paard. Frankrijk, eind 19e eeuw. (Uurwerk deffect).

Een dubbele bronzen plaquette "Le Foyer de la Femme". De linker onduidelijk gesigneerd.

Auguste de Wever (1836-1910), "Cleopatre". Een bronzen jardiniere. Brussel, circa 1900.

Een paar messing wandlusters met glazen roosjes. (EŽn of meer roosjes vervangen). Ca. 1870.

Een marmeren Louis XVI-stijl pendule met bronzen ornamenten. Frankrijk, eind 19e eeuw. (Niet getest op langdurige werking).

Een lot smeedijzeren decoratieve objecten waaronder een bloemenmand, kandelaren en lampvoeten.

Een Chinese doos voor waaiers ingelegd met been. Daarbij een messing en sandelhouten Art Nouveau postzegeldoosje.

  • 191 Los(e)