9 item(s)/page
Joan Brossa (Barcelona, 1919-1998)Amics de Joan Brossa.Litografía firmada y numerada 34/40 a lápiz.65,5 x 50,5 cm.
Joan Miró. Sculptures.
Alexander Calder. Sala Gaspar.
9 item(s)/page