Summer Auction
Auction closed (4 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 1001-1291)

  • (Lots: 1-22*9)

  • (Lots: 501-841)

  • (Lots: 2001-2278)

  • (Lots: 1501-1765)

  • (Lots: 3001-3213)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Decorative Art (242)
242 item(s)

  • 242 item(s)

Art Deco gipsen pierrot met mandoline voor een spiegel in maanvorm, h. 65, br. 33 cm. ...[more]

Amsterdamse school gaskachel in roodkoperen behuizing, ca. 1925, h. 73, br. 70, d. 25 cm. ...[more]

Metalen etagère wasbak met emaille schalen "Le Bain", Frankrijk, h. 96 cm. ...[more]

Specerijenrek met porseleinen vakken en deurtje in houten kast, h. 44, br. 62, d. 15 cm. (1x gerestaureerd en schilfertjes) ...[more]

Smeedijzeren duwslee met houten zitting en greep, ca. 1920, h. 86 cm. ...[more]

Lot van 5 houten gestoken apenhangers, h. 38 tot 17 cm. ...[more]

Lot van 2 porseleinen kunstborden, naar ontwerp van Jan Cremer en Corneille, met begeleidend schrijven van Corneille naar Jan Cremer ...[more]

Blauw graniver ronde cactuspot, ontwerper A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam in 1928, gemerkt: met ingeperst monogram, diam. 22 cm. ...[more]

Tafelklok in notenkast met gestoken kuif, uurwerk DRGM = Deutsches Reich Gebrauchs Muster, Duitsland ca. 1920, h. 37 cm. ...[more]

Lot van 4 verzilverde theepotten, w.o. Keltum Sheffield 30-er jaren. ...[more]

Lot van 18 gekleurde glazen vazen, w.o. 1x gemerkt A.D. Copier. (allen met randschilfers) ...[more]

Gipsen Art Deco tafelstuk met dame met vogels, gemerkt Arnova 296 , h. 32, br. 78, d. 15 cm. (schilfers) ...[more]

Stel gehamerd koperen Amsterdamse School schaaltje, gemerkt Conrad Fehn Haarlem, ca. 1930, diam. 9 cm. ...[more]

11 delen Droste cacao servies met chocoladekan (deksel met schilfertje binnenzijde), beker, 4 kop en schotels op serveerblad. ...[more]

Ambergekleurde glazen beker met test: Olympische Spelen Amsterdam 1928, ontwerp Eduard Cuypers voor Kristalunie Maastricht, h. 12 cm. ...[more]

Annagroen glazen sierglas, gemerkt, ontwerp Jaap Gidding voor Leerdam glasfabriek, ca. 1925, h. 15 cm. ...[more]

Grijskleurig Unica vaasje met relief, ontwerp A.D. Copier voor Leerdam, ges. en genummerd S286, ca. 1941, h. 23 cm. ...[more]

Lot van een Leerdam peper/zout/azijn stel en 2 paarsgekleurde waterglazen, leerdam ca. 1920. 1x ges. (randschilfertjes) ...[more]

Lot van 4 verzilverde eenlichts kandelaars en een verzilverde vijflichts kandelaar. ...[more]

Bakelieten EBCO boekenkastje, bestaande uit 4 lossen elementen, Engeland 30-er jaren, gemerkt, h. 23, br. 50, d. 23 cm. ...[more]

Lot van 20 Gouda plateel, w.o. vazen, schalen, lampvoet en dienblad. (allen met schilfers en/of gerestaureerd) ...[more]

Bakelieten Philips radio type 2531, zgn. "kleine broodtrommel" en een bakelieteb Philips speaker, 30-er jaren. ...[more]

Lot Keltum bestekdelen met puntfilet (vorken en lepels) en melkkan. ...[more]

verzilverd dienblad met een 4 delen verzilverde koffieset, gemerkt met locomotief. ...[more]

Lot van 8 mohair beren, w.o. Lily Bear Van de Paepeliere Liliane,België en Pauli Bears. ...[more]

Aardewerk Art Deco siervaas met 2 grepen, gemerkt A. Dubois Noko D137, h. 17 cm. (gerestaureerd) ...[more]

Stel marmeren Art Deco boekensteunen met poezen in een mandje, h. 10 cm. ...[more]

Heavy glass multi-colour bowl, diam. 36 cm.Dikglazen gekleurde sierschaal, diam. 36 cm. ...[more]

Art Deco sculptuur van vrouw met boog op marmeren basement, h. 22, br. 33 cm. ...[more]

Stel houten Art Deco boekensteunen met rijk bewerkte metaal-legering, h. 17 cm. ...[more]

Heavy glass multicolour bowl, h. 21 cm.Dikglazen meerkleurige sierschaal, h. 21 cm. ...[more]

Stel kunstpalmen in pot, ca. 240 hoog, By Botanics tropycal. ...[more]

Stel gepatineerd bronzen tuinsculpturen als kraanvogels, h. 83 en 67 cm. ...[more]

Sculpture of seated panther, h. 51 cm.Sculptuur van zittende panter, h. 51 cm. ...[more]

Stel Art Deco boekensteunen met gieren op onyx voetje, h. 16 cm. ...[more]

Marmeren buste van meisje met omslagdoek op basement, ges. Giorgi, Italie ca. 1900, h. 17 cm. ...[more]

Kunststoffen herdenkingbord met relief decor van Madonna met kind, met sign. A. Sautaugela Di Volteradici MCMLXXX, diam. 22 cm. ...[more]

Zwartglazen Art Deco vaas met zilver/rood banddecor, De Rupel-Boom, h. 32 cm. (schilfers) ...[more]

Iron sculpture of 'Michelin man', h. 38 cm.Gietijzeren sculptuur van 'Michelin Mannentje', h. 38 cm. ...[more]

Heavyglass sculpture of a planet, diam. 42 cm.Dikglazen sculptuur van planeet, diam. 42 cm. ...[more]

  • 242 item(s)