4 item(s)
4 item(s)/page
Lot 217
Black lacquer chest of drawers
Kamfer kist met reliëf gestoken decor van jachttafereel met figuren en hert in bos, Indonesië, 20e eeuw, 53 x 90 x 44 cm.
Lot 220
Set red lacquer altar tables
Lot 222
Teak cabinet
4 item(s)/page