Auction closed (4 day sale)
GA Arnhem

  • (Lots: 1-299)

  • (Lots: 300-610)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +31 (0)26 4421498

  • Bronzen (11)

11 item(s)

  • Sale Section
  • 11 item(s)

Lot 250

Bronzen kan met oor en decor van figuren en leeuw, 55 cm hoog, 7170 gram

Lot 368

Bronzen sculptuur van een pelikaan in de stijl van Francois Pompon, 47 cm hoog

Lot 5051

Duitse 17e eeuwse bronzen klokkandelaar 24 cm hoog

Lot 5056

Bronzen verzilverde kandelaar met stempel takje en letters AN 14,5 cm hoog, 16 cm diameter

Lot 5061

3 bronzen beeldjes van hondjes, niet gemerkt, vermoedelijk Weens, grootste 7 cm hoog, 11,5x6 cm (staart manco)

Lot 5066

Louis Seize siercoupe met marmer basement, vuurvergulde pilaartjes en ornamenten en glazen schaal (chips), ca. 1810, 19 cm hoog

Lot 5095

Anoniem, bronzen beeldje van Nicolaas Beets, 22 cm hoog

Lot 5113

Lot 5117

2 bronzen vijzels met stampers

Lot 5222

Anoniem, bronzen wandplaquette met voorstelling van zittende figuren op een bank onder de bomen 31,5 cm hoog, 49 cm breed ...[more]

Lot 5223

Monogram TH, bronzen wandplaquette met afbeelding van een schip 22,5x22,5 cm

  • 11 item(s)