Auction closed (4 day sale)
GA Arnhem
Live webcast

Auction dates


  • (Lots: 1-299)

  • (Lots: 300-610)

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Venue address

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

Auction house

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Refine your search

Sale Section

  • Kupfer (16)
Remove filter

Estimate

Filter by Price Range

Category

  • Collectables (16)
Remove filter
16 item(s)

Filtered by:

  • Sale Section,
  • Category
  • List
  • Grid
  • 16 item(s)
    /page

This auctioneer has chosen to not publish their results. Please contact them directly for any enquiries.

Lot 206

8 stuks antiek keukengerei w.o. schuimspanen, lepels en vorken

Lot 361

Messing trommel met houten binnenbak 18 cm hoog, 32 cm breed, 16,5 cm diep

Lot 2095

Antieke koperen beddepan, aker en doofpot

Lot 2153

Grote koperen aker 42 cm hoog, 52 cm diameter, raamspuit, spuit en poffertjespan met oren 60 cm breed

Lot 5050

Koperen mintgroene en goudkleurige Art Deco vaas met decor van bomen, gemerkt Ikora WMF ca. 1930, 15 cm hoog

Lot 5058

Fraai bewerkte klassieke koperen fotolijst met ovaal in midden en strik op top 26,5 cm hoog, 18 cm breed  ...[more]

Lot 5076

Rond fraai bewerkt koperen doosje 2,7 cm hoog, 7 cm diameter, ovale koperen doos met opengewerkte deksel en haan in midden 13,5x8,5 cm en ovale ho...

Lot 5077

Ovaal koper dekselbakje met reliefdecor van diverse plaatsen en op de deksel de stervende leeuw van Luzern, ca. 1900, 12 cm hoog

Lot 5085

Messing inktstel met glazen inktpot met tinnen deksel 9,5 cm hoog, 24x15 cm

Lot 5090

Koperen kaartendoosje, rijkbewerkt met druivenranken, gemerkt Elkington & Co 10,5x7 cm, antieke schaar 21 cm, bronzen beeld van liggende hond 14,5...

Lot 5100

Bronzen vijzel met stamper naar antiek model, 10 cm hoog

Lot 5121

2 koperen Jugendstil dienblaadjes 32,5x15 cm en 36,5x22 cm en Belgisch aardewerken fruitschaal 11 cm hoog, 24 cm diameter

Lot 9012

Divers koperwerk waaronder puddingvormen, ketels etc en metalen ketel

Lot 9067

Koperen haardscherm met gedreven decor 86 cm hoog, 58 cm breed, kolenbak, rechthoekige bak met rooster, ronde hengselbak, ovale jardiniere en Turk...

Lot 9078

19e eeuwse ovale mahonie gekuipte theeemmer met koperen binnenbak, koperen emmer, kolenbak, fraai gedreven beddenpan, schuimspaan en ketels

Lot 9156

Koop divers koperwerk en bronzen lavabo

Loading...Loading...
  • 16 item(s)
    /page

Recently Viewed Lots