Jewellery, Silver, Paintings, Modern Art, Furniture and Clocks
Auction closed (3 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0300-0487)

  • (Lots: 0001-0298)

  • (Lots: 0500-0691)

  • (Lots: 4774-4998)

  • (Lots: 4500-4664)

  • (Lots: 5000-5253)

  • (Lots: 8000-8064)

  • (Lots: 8200-8288)

  • (Lots: 4000-4060)

  • (Lots: 6500-7741)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Silver jewellery and bijoux (37)

  • Jewellery (37)
37 item(s)

  • Sale Section,
  • 37 item(s)

Vergulde medaillonhanger, 19e eeuw, in het midden een bloem van gesneden witte agaat. Met Weense keuren. bruto 13,1 gr., lengte 5 cm. [1]

Paar zilveren oorhangers, 19e eeuw, waarschijnlijk vermaakte 'mutsebellen', Cadzand. lengte 9 cm. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [2]

Zilver verguld medaillon welke in een stervorm kan worden uitgeklapt. [1]

Granaten collier aan een slot vermaakt van een schuifje. lengte 60 cm. [1]

Zeven stuks rouwsieraden van zwart glas. Paar oorbellen, vijf broches en een collier (lichte beschadigingen). [7]

19e eeuw, drie stuks gutta percha; een armband, broche en medaillon Hierbij een kunststof choker met strass. [4]

Lot 410

Zilveren ring,

Zilveren ring, bezet met een ovale gesneden nefriet. Op de scheen rozen (vermaakt). ringmt. 16, lengte nefriet 4 cm. [1]

Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. colliers. [zkj]

Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. kruishangers en kralencolliers, mogelijk één rode amber. [zkj]

Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. sieraden gemaakt van boeksluitingen, cachtes oorbellen van keverschildjes, etc.. [zkj]

Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. een filigrainbroche versierd met groen en wit emaille. [zkj]

Lot 416

Grote ajour kam

Grote ajour kam van imitatie schildpad. [1]

Diverse kralencolliers en losse kralen w.o. Oosterse. [zkj]

Zilveren collier en vier kralen colliers drie met zilveren ornamenten. [5]

Gezwart zilveren maliënkolder tasje op de drukknopen cabochon geslepen saffieren. bruto 147,1 gr. [1]

Zilveren staafbroche in Arts and Crafts stijl met groen en blauw. Achterzijde gemerkt: Sterling Cymric. (brochering onedel). lengte 4,5 cm. [1]

Zilveren broche, ca. 1910, Pforzheim, met florale motieven en bezet met amethist. lengte 3,5 cm. [1] ...[more]

Onedele armband, ieder schakel bezet met een kever (beschadigingen). [1]

Paar zilveren oorbellen, in Art-Deco stijl ieder met geometrische vormen een halve schijf jaspis. [2]

Lapponia, twee zilveren broches, serie Labyrinth, ontwerp Björn Weckström hierbij twee paar oorstekers. [6]

Lapponia, twee zilveren broches gestempeld M8. Hierbij twee paar oorknoppen. [6]

Anneke Schat, zilveren hanger tevens broche, 1986. bestaande uit overlappende gematteerde lamellen. netto 15,3 gr., lengte 5,5 cm. [1]

Lot diverse "Costume Jewellery" w.o. Weiss, twee armbanden bezet met stras, Napier en Mirjam Haskell. [zk]

Mexico, Sergio Bustamante, zilveren met kunststoffen broche in de vorm van een zon. diam 5 cm. [1]

Trifari: armband, broche, broche met bijpassende oorbellen alle goudkleurig. [5]

Lot 437

Boucher, choker

Boucher, choker bestaande uit ruitvormen, middelste baan bezet met stras. lengte 36 cm. [1]

  • 37 item(s)