Auction closed (2 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 2431-2569)

  • (Lots: 2125-2424)

  • (Lots: 0900-0908)

  • (Lots: 2570-2704)

  • (Lots: 1000-1259)

  • (Lots: 1700-1789)

  • (Lots: 1260-1394)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

998 item(s)
  • 998 item(s)

Drie schildpad doosjes, 19e eeuw. w.o. theedoosje en lepeldoosje. Allen staande op benen pootjes. (deksel theedoosje gescheurd).. [3]

Vier schildpad objets de vertu, 19e eeuw, w.o. reisnessecaire (deels beschadigd) . [4]

Gebedenboekje in parelmoer kaft, 19e eeuw. HIerbij een schildpad sigaren etui met florale inleg decoratie in parelmoer en goud.. [2]

Engeland, hoornen beker, zgn. hunting/shooting cup, ca. 1920. UItgevoerd met zilveren rand en schildje, glazen bodem.. h. 11cm. [1]

Thomason / Dowler patent kurkentrekker, 19e eeuw. UItgevoerd met benen handvat met originele borstel.. [1]

Koperen inktstel, ca. 1900. Twee kristallen iinktpotten. Decoratie van een roos met groen geëmailleerde bladeren. . {1]

Geelkoperen tabaksdoos, 18e eeuw. UItgevoerd met florale gravering.. [1]

Drie gestoken cachets, ca. 1920 twee in de vorm van Gotische leeuwenkoppen en een met drie vrouwlijke Heiligen. In doosje.. [1]

Glazen zilverkleurige heksenbal, ca. 1900. diam. 18 cm. [1]

Papieren waaier en Engeland, ijzeren balansweegschaaltje met verguld schaaltjes, 18e/19e eeuw, met twee gewichten in blikken foedraal.. [2]

Lot 1018

Divers speelgoed

Divers speelgoed

China, kunststof stempel in de vorm van een buste; als erotische voorstelling. Met gegraveerde zinken cachet en erotische voorstelling.. [1]

China, 2 lakwerk doosjes en eenYixing theepot, 20e eeuw, samen met een zakje bijous. h. 8,5 cm. max. [3] en [zkj]

Tibet, Thangka, 20e eeuw. Met voorstelling van Dharmapāla en mandala.. l. 72 cm, b. 43 cm. [1]

Lot 1023

Divers Aziatica

Divers Aziatica [2 dzn]

Twee ijzeren Kulah Khud helmen naar antiek voorbeeld. UItgevoerd met vogelveren en graveringen.. h. 27 - 32 cm. [2]

China/Thailand, blauw-wit porseleinen bootvormige vijzel met schijfvormige stamper, modern, gedecoreerd met vissen en waterplanten. l. 43 cm. [1]

China, bronzen archaïstische vaas, modern, gedecoreerd met maskers en geometrische motieven. h. 33 cm. [1]

China, blanc-de-chine 'lotus' waterkom, modern, gemodelleerd als open lotusblad met bloemen aan de rand, (haarlijn, chipjes). diam. 20,7 cm. [1]

China, lapis lazuli snijwerk; Guanyin met ruyiscepter en zotje. h. 23 cm. [1]

China, tinnen theebus en theepot met voorstellingen achter glas. h. 19 en 21 cm. [2]

Lot 1035

Divers

Divers [ds]

China, paar groen stenen snijwerken op houten voet Foenix. [4]

Indonesie, gestoken djattihouten sculptuur, 20e eeuw h. 40, br. 19 cm. [1]

Koperen haardscherm, uit te klappen als waaier. hierbij divers, w.o. weegschaal in kist, kandelaren etc.. [1 + ds]

Ovale eikenhouten stoof, ca. 1800. Uitgevoerd met getorst koperen handvat.. [1]

Houten ronde rood gelakte butte, 19e eeuw. De deksel met metalen handvat.. diam. 31 cm. [1]

Rood gebeitste grenenhouten kinderstoel, 19e eeuw. h. 108 cm, b. 52 cm. [1]

Grenenhouten prikslede, ca. 1800. Geschilderd in groen en bruin tinten. . l. 67 cm, h. 68 cm. [1]

Rond tôle peint dienblad, 19e eeuw. Uitgevoerd met decoratie van rozen op groen fond, ajour gezaagde galerij. . diam. 45 cm. [1]

Bronzen sculptuur van Fortuna, 20e eeuw. Uitvoering voor Musee National France, 20e eeuw.. [1]

Porseleinen schemerlamp, faux onyx decoratie met koperen bloemornament. Geheel op hardhouten voet. Geplisseerde lampenkap.. [1]

Collectie eieren. W.o. mineralen, houten en beschilderde.. Provenance: nalatenschap Onno Boers

  • 998 item(s)