Amsterdam

  • (Lots: 2100-2442)

  • (Lots: 2450-2733)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Art Nouveau & Art Deco (134)
134 item(s)

  • 134 item(s)

Willem Heesen (1925-2007), unica, licht iriserende dikwandige bolvaas met ingesloten patroon; gesigneerd en genummerd 801184 h. 14 cm. [1]

Hans de Jong (1932-2011), aardewerk vormstuk, kikker; gestempeld 79 en met monogram op de buik. h. 16 cm. [1]

Christiaan Johannes Lanooy (1881-1948), grijs bruin geglazuurd balustervaas; Gesigneerd h.30 cm. [1]

Hans de Jong (1932-2011), aardewerk vormstuk, egel; gestempeld 80 en met monogram op de buik. h. 13 cm. [1]

Kees van Rensen (1941), aardewerk vaas, circa 1980; uitvoering De Porceleyne Fles Delft. (de hals met kleine chips) h. 16 cm.

Zes bekerglazen, ontwerp Gerard Muller, uitvoering Josephinenehütte Schreiberhau (een glas met twee pinpricks) h. 13 cm. [6]

Chris Lanooy, celadon steengoed kan met rood iriserende finish, ca. 1920, gemodelleerd met horizontale ribben, gesigneerd 'CJ Lanooy' h. 22 cm [1]

Rozenburg, Den Haag, aardewerken wandschotel, 1904, beschilderd met lelie, onderzijde gemerkt diam. 26,7 cm [1]

Arnhemsche Fayencefabriek, aardewerken oorvaasje, ca. 1910, met groene en okeren gestileerde decoratie, onderzijde gemerkt h. 17,5 cm [1]

Hollandse School 20e eeuw, groen gepatineerd bronzen sculptuur , uil met drie gezichten; niet gesigneerd h. 40 cm. [1]

Paul de Swaaf (1934-2008), bronzen vrouwenfiguurtje, begin 21e eeuw, op stenen sokkel, ongesigneerd h. 14 cm (incl. sokkel) [1]

Carla Wiersma (1947), groen gepatineerd bronzen sculptuur; Voorstellende wandelend echtpaar. h. 11 cm [1]

Josje Smit (1926-2003), figuratief wandtapijt, ca. 1960 Uitgevoerd in paars tinten. Gesigneerd JS. h.148 cm, b. 65 cm [1]

A. D. Copier (1901-1991), colopal asbak, ontwerp 1931; Gesigneerd met monogram. h. 5 cm, diam. 17 cm [1]

Mari Andriessen (1897-1979), portret in gips, 1942/1943; Voorstellende Emile Erens. In Museum Henriëtte Polak een bronzen exemplaar. h. 37 cm [1]

Jema Holland, aardewerk vormstuk, danseres met doek, genummerd 2336 (slijtage) h. 36 cm. [1]

Virgile Le Morey, zwart gepatineerde bronzen siervaas, ca. 1890; Uitgevoerd met gestileerde vrouw met gestrekte arm. h. 25 cm [1]

Borek Sipek (1949-2016), blauw glazen puntvormige vaas met helder glazen bladvormige appliques h. 38 cm. 1

Borek Sipek (1949-2016) helder glazen vaas met drie grepen en groen glazen appliques 1

Borek Sipek (1949-2016) helder glazen tazza op getorst groenglazen voet, model 'Tristan', 1991 h. 30 cm.

Borek Sipek (1949-2016) helder glazen tazza op getorste groen glazen voet h. 33 cm. 1

Borek Sipek (1949-2016) helder glazen dubbelzijdig wijnglas met rood glazen appliques. In originele verpakking. (kleine chips) h. 42 cm. 1

Borek Sipek (1949-2016) getorst helder glazen dubbelzijdig glas met centraal blauwglazen ring. In originele vepakking. (kleine chips) h. 32,5 cm. 1

Borek Sipek (1949-2016) bloemvormig wijnglas met helder glazen kelk en lichtblauw glazen steel h. 44 cm. 1

Borek Sipek (1949-2016) bloemvormig wijnglas met helderglazen kelk en donkerblauwe steel. In originele verpakking (kleine chips) h. 43 cm. 1

Christiaan Johannes Lanooy (1881-1948), geribde bollevaas op konische voet; gemonogrammeerd. (haarlijn in hals) h. 25 cm. [1]

Beate Nieuwenburg-Reinheimer (1943), dekselvaas en dekseldoos, beide bekroond met kikker; gemonogrameerd en gedateerd '79 h. 7 en 15 cm. [2]

Curta, mechanische calculator, type II, genummerd 517380, 1961; Compleet met metalen opberg koker. h. 11 cm, diam. 6 cm [1]

Bart van der Leck (1876-1958), kartonnen doos Metz & Co, 1952; h. 28 cm, b. 38 cm [1] ...[more]

Bart van der leck (1876-1958), papieren verpakkingszakje voor Metz & Co. 1952; h. 31 cm, b. 13 cm [1] ...[more]

Andries Dirk Copier (1901-1991), rookglazen asbak, uitvoering Glasfabriek Leerdam; gemonogrammeerd. h. 9 cm. [1]

Floris Meydam (1919-2011), langwerpige blauwglazen schaal met rood/bruine spiraal; uitvoering Glasfabriek Leerdam. l. 41 x b. 20 cm. [1]

Arrigo Finzi (1890-1973, porseleinen vaas met klassieke figuren; Gemerkt Finzi, Oro Zecchino, made in Italy h. 34,5 cm. [1]

  • 134 item(s)