Amsterdam

  • (Lots: 1000-1199)

  • (Lots: 1200-1439)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Collectables (408)

Creator / Brand

408 item(s)

  • 408 item(s)

Schildpad theedoos, lepeldoos en etui, 19e eeuw b. 5,5 - 16 cm [3]

Diverse objects de vertu; Bestaande uit wortelnoten horloge kistje, opvouwbaar toneelkijker, etui met schrijfbenodigdheden en bijbeltje. [4]

Diverse onderdelen van naaigarnituur uitgevoerd in parelmoer, 19e eeuw; o.a. schaartje en garenklossen. [dsj]

Divers pleet opdiengerei, waarbij met hoornen grepen, Hierbij koperen hengselmand. in hout nerf geschilderd. [1 + zkj]

Duitsland, palissanderhouten backgammon kist, 19e eeuw; Uitgevoerd met marqueterie en intarsia. (beschadigingen) l. 59 cm, b. 29 cm [1]

Kerfsnijwerk documentenkist, 18e eeuw h. 18 , b. 33, d. 21 cm. [1]

Bruin gelakt houten naaikist, ca. 1900; Uitgevoerd met bolle deksel. Interieur wit gelakt. [1]

zes houten tabakspotten, 19e/20e eeuw; w.o. met verschillende houtsoorten gekuipte en een beschilderd. h. 16 - 22 cm [6]

Dubbelzijdig fossiel vis in zandsteen matrix l. 30 x b. 18 cm. [2]

Een collectie onedele en zilveren sieraden en horloges, Hierbij zwart lederen bijoux doos [2 zkjs]

Objects de vertu; w.o. naaigarnituur in walnoot [zkj]

Negen antieke wijnstoppen; w.o. met zilveren knop en gestoken houten beer. [9 in zkj]

Eikenhouten miniatuurpers, 19e/ 20e eeuw h. 39 cm x b. 21 cm x d. 13,5 cm [1]

Bronzen vijzel met stamper, naar antiek model, 19e eeuw; Hierbij kleine Spaanse vijzel. h. 6,5 - 10 cm, diam. 7,5-13 cm [3]

Schatz, glazen slaande scheepsklok in nikkelen kast, ca. 1960. Compleet met sleutel. diam. 16 cm [1]

Engeland, vier traps messing telescoop met rozenhouten tubus, Abraham & Co. Liverpool, 19e eeuw; diam. 5 cm, l. 20 - 72 cm [1]

Vier papier-mache snuifdoosjes, 19e eeuw; Hierbij hoornen snuifdoos met parelmoer schildje. diam. 8,5-10,5 cm, l. 7,5-11 cm [5]

Sodaliet geslepen kom met geschulpte rand; Hierbij vier diverse (binnen)bakjes en geslepen glas op zilveren voet. diam. 10,5 cm [6]

12 stuks divers vroeg plastic, 1920-1960; w.o. celluloid doosjes en lucite sigarettendoosje. [12 in zkj]

Engeland, lederen reistas, circa 1960 l. 45 cm Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [1]

Beukenhouten tafel lessenaar in Louis XV stijl; Uitgevoerd met gestoken poten en regel. h. 16 cm, b. 46 cm, d. 32 cm [1]

Gestoken houten sculpturale eenlichts kandelaar, 20e eeuw; Voorstellende vrouw met gedrapeerde mantel, polychrome schildering. h. 44 cm [1]

Bronzen plaquette, 'Joris en de Draak', 20e eeuw; h. 28 cm, b. 26 cm [1]

Koperen figuur van Sint Hubertus, ca. 1900; Geplaatst op kantige voet met draaipunt. h. 17,5 cm [1]

Frankrijk, vier gegoten metalen hoekornamenten van biljarttafel, 19e eeuw; Met voorstelling van vrouw portret, loden gewicht. h. 19 cm [4]

Hydrometer in kist en messing diamantzeef, 19e eeuw; Gesigneerd Robson Newcastle. l. 20 cm, b. 10 cm, diam. 8,5 cm [2]

Lot 1035

Divers;

Divers; w.o. koperen blaker en Delft tegel. [ds]

Engeland, ebbenhouten octant in kist, 19e eeuw; Uitgevoerd met koperen indexarm, stelschroeven en filters. h. 30 cm, b. 25 cm [1]

Lot 1038

Divers;

Divers; w.o. gravures en tin. [ds]

Diverse penningen; w.o. KLM penning 1969 ontwerp Fred Carasso. [zkj]

Franse pendule met composiet sculptuur 'Musique', ca. 1900; Uurwerk met slagwerk. h. 57 cm [1]

Frankrijk, paar tinnen eenlichts kandelaars, 19e eeuw h. 29,5 cm [2]

Merklap, 18e eeuw; Uitgevoerd met voorstelling van figuren, bloemen en alfabet. h. 46 cm, b. 45 cm [1]

Merklap, gedateerd 1745; Uitgevoerd met voorstelling van figuren en huis met trapgevel, initialen CB IS en RB BW. h. 52 cm, b. 49 cm [1]

Drie antieke merklappen, 18e/19e eeuw; Allen uitgevoerd met alfabet. Een met schip. Gedateerd 1806 en 1880. h.26 - 29 cm , b. 39 - 52 cm [3]

Pleet dienblad met hoge ajour rand, 20e eeuw l. 55 cm. [1]

Appelklokje, 19e eeuw; Houten geschilderde wijzerplaat met decoratie van bloemen. Compleet met slinger en twee gewichten. [1]

Ronde wandklok in houten behuizing, ca. 1900; Wit geschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers. diam. 35 cm [1]

Engeland, paar messing scheeps eenlichts kandelaren, circa 1900 met mogelijkheid om aan de wand te hangen. h. 28 cm. [2]

Divers koperwerk, ondermeer Perzisch [ds]

Diverse decoratieve objecten ondermeer tetsubin [ds]

Drie plaatjes albums, van Slooten N.V., luchtvaart deel I, II en III hierbij Miss Blanche album, K.N.V.B Elftallen [4]

Antieke houten pijpenkas met koperen monturen; Hierbij een rasp in houten zetting met ster decoratie. [2]

Diverse object de vertu; w.o. schildpad etui, portretminiatuur en muntgewichtdoos. Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [zkj]

  • 408 item(s)