11 item(s)/page
old Black forest " Lüstermännchen" chandelier in polychromed wood with antlers || Oude luster uit
quite big swordfish tooth || Zwaardvistand - hoogte : 80 cm - gesokkeld
quite big "Coco de Mer" on a stand || Zgn "Coco de Mer" of "Coco fesses" met mooie patine - hoogte :
Nepalese because of the highth and the natural inclusion in the stone rare tantric Shiva Lingam ||
decorative geode (agathe ?) disc || Decoratieve platte schijf van een geode (agaat ?) met mooie
decorative geode (agathe ?) disc || Decoratieve platte schijf van een geode (agaat ?) met mooie marmering - ca 43 x 55 cm - gemonteerd
fossilised whale shoulder blade || Gefossiliseerd schouderblad van een walvis - hoogte en breedte : 45 x 75 cm - gemonteerd
snout of warthog with two teeth on a wooden base || Snuit van een wrattenzwijn met twee tanden
snout of warthog with two teeth on a wooden base || Snuit van een wrattenzwijn met twee tanden gemonteerd op een houten zuiltje - hoogte : 17 cm
fossilised Mamouth moar || Gefossiliseerde mammoettand van ongeveer 500 miljoen jaar - 13,5 x 11 cm
rare Ancient Persian ritual spout pot in earthenware adorned with five pigeons and with a mythical
typical "Black Forest" stool made of antlers and upholstered with deer skin || Typisch "Zwarte Woud"
11 item(s)/page