2 item(s)
2 item(s)/page
Lot 253
(Kunst) Plastiek Geglazuurd aardewerken plastiek. Conditie: In goede staat met gebruikssporen.
Lot 254
(Kunst) Plastiek Keramisch geglazuurd plastiek, tweede helft 20e eeuw. Conditie: In goede staat
2 item(s)/page