Special Section of Beatles and POP Memorabilia
Auction closed (3 day sale)
Sprundel

  • (Lots: 1-397)

  • (Lots: 4000 - 4034)

  • (Lots: 1300 - 1657)

  • (Lots: 3000-3072)

  • (Lots: 800-889)

  • (Lots: 500-542)

  • (Lots: 1700-1860)

  • (Lots: 2200-2296)

  • 10:00 - 16:00 CEST
  • 10:00 - 16:00 CEST
  • 10:00 - 16:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 35.40%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%
VAT/sales tax on hammer: 20.00%

Struikhei 37b, Sprundel , 4714VC, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +31 (0)85 0703481

  • Ceramics (33)
33 item(s)

  • 33 item(s)

Een lot bestaande uit twee (transfer) kommen en een zoutvat. China, circa 1900.

Een lot porseleinen snuff bottles met diverse scnes, op vruchten houten perzikvormige stellage. China, 20e eeuw.

Een porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met floraal decor. China, midden 20e eeuw.

Twee porseleinen deksels Famille Rose en Famille Verte. Chinees 19e eeuw. Diam. 13 en 14 cm.

Twee porseleinen Famille Rose deksel, ŽŽn met antiquiteiten decor, ŽŽn met lange lijs onder bloesemboom. China, 19e eeuw.

Twee porseleinen Famille Rose deksels, ŽŽn met floraaldecor, de ander met draak op jacht naar de vlammende parel. China, 19e eeuw.

Een aardewerk Nanking famille rose craquelŽ vaas gedecoreerd met strijders. China, 19e eeuw.

Een porseleinen famille rose cachepot met onderschotel. China, midden 20e eeuw.

Een porseleinen famile rose wandvaas gedecoreerd met een pauw in een landschap. China, Republiek.

Een porseleinen lotusvormige schotel met Famille Rose decor, gemerkt Taoguang. China, circa 1900.

Een groot aardewerk servies, Brown Westhead Moore & Co. Engeland, circa 1900. ...[more]

Een cloisonnŽ wandtegel afgebeeld met een hagedis. L.E.F. Bodart - Porceleyne Fles Delft.

Een lot van twee Majolica schotels gedecoreerd met vogels. Zuid-Europees, 20e eeuw.

Naar Bertel Thorvaldsen (Kopenhagen 1770 - 1844), "Love Ages" biscuit plaquette. Royal Copenhagen, eind 19e eeuw.

  • 33 item(s)