4 item(s)
4 item(s)/page
Een porseleinen figuur voostellende Vulcanus, gemerkt Meissen. Duitsland, circa 1900.
Een set porseleinendekselkoppen met onderschotel met Apponyi decor. Herend, eind 20e eeuw.
4 item(s)/page