2 item(s)
2 item(s)/page
Een porseleinen figuurtje van een spelend kindje. Bing & Gr¿ndahl (B&G), Copenhagen. ...[more]
Een porseleinen clown buste, Gemerkt Lladr—. Spanje, eind 20e eeuw,
2 item(s)/page