3 item(s)
3 item(s)/page
Een porseleinen thee/koffie servies gedecoreerd met bloemen. Frankrijk, 19e eeuw.
Een set porseleinen vazen gedecoreerd met bloemen. Brussel, midden 19e eeuw.
Een set porseleinen cornet vazen met vergulde accenten. Frankrijk, midden 19e eeuw.
3 item(s)/page